Prosinec 2012

O1212

26. prosince 2012 v 15:49 | ♫Terug♫
Partnerská shoda: Střelec a Střelec shoda: 8/10
Život těchto dvou osob může být jedním velkým cirkusem plným smíchu a předvádění se. Všude vzbuzují vlnu euforie a sympatií. Oba ale mají tak neposedné povahy, že často vytvářejí vztahy na dálku. Prostě se při své podnikavosti většinou ani nestihnou potkat. Své povahy navzájem dobře znají. Podporují často svou nápaditost. Dokážou si otevírat svá srdce doširoka, jak je to jen možné. Ve společnosti jsou nejzábavnějšími členy, ale domácnost příliš nevyhledávají. Dlouho zůstávají svobodní, jak jim to vyhovuje a můžou si to dovolit. Nechtějí být jiní, než čemu sami věří.

O1112

26. prosince 2012 v 15:48 | ♫Terug♫
Partnerská shoda: Střelec a Štír shoda: 8/10
Tito dva lidé jsou poměrně různí. Štír je poměrně drsný člověk, který vyhledává intenzitu života. Střelec je velký hráč, plný veselí a divokých nápadů. Spolu se můžou zabývat dobrodružnými nápady, kteří oba hodně milují. Ale rozděluje je víc věcí. Štír má spíš pesimistickou povahu a vyžívá se v tajemných věcech. Střelec má otevřený a optimistický pohled na svět a lidi, někdy nosí hodně růžové brýle. A to Štír ne a občas ho tím sráží dolů. Střelec je ale panovačný a nenechá se ovlivnit. Když si ale k sobě najdou cestu, hodně se obohatí a jde o zajímavý a podnětný život plný barevných a krásných citů. Ale ne vždy se všechno povede.

O1111

26. prosince 2012 v 15:48 | ♫Terug♫
Partnerská shoda: Štír a Štír shoda: 8/10
Tady může probíhat buď hluboké porozumění, nebo postupná nenávist. Jde o vztah dvou silných osobností, který může být tak rozporný jako život sám. Oba jsou hluboce upřímní, inteligentní. A hlavně vášniví. Náruživost vkládají do všeho a pak záleží jen na tom, jak dlouho vydrží intenzitu vzájemných citů. Pokud se mají opravdu rádi, nepotřebují si před sebou na nic hrát a zažívají takovou důvěru jako nikdo druhý. Můžou spolu dělat všechno a vše je baví. Ale občas si nemusí sednout do noty, a to je zlé, výbuchy hněvu můžou být na denním pořádku. Ať tak či onak, druzí podobným vztahem můžou být fascinováni.

O1012

26. prosince 2012 v 15:48 | ♫Terug♫
Partnerská shoda: Střelec a Váhy shoda: 8/10
Tato dvě znamení si rozumějí, oba mají zálibu v živé společnosti a cestování všemi způsoby a směry, které se naskytnou. Patří mezi typické světáky. Váhy jsou přátelské, usměvavé a mírné, Střelci zase prostořecí, veselí a megalomanští. Umí spolu probírat spoustu věcí, ale většinou spíš jako pár přátel a ne milenců. O domácnost se musí spíš postarat Váhy, takže to zpočátku není žádná sláva, ale když je potřeba, zvládnou všecko. Střelci si váží vyrovnanosti a poměrně i spolehlivosti zrozenců Vah, Váhy zase jejich optimismu a neudolatelnosti. Jde ale veskrze o sympatický pár, který většinou neztratí svou oblíbenost.

O1011

26. prosince 2012 v 15:48 | ♫Terug♫
Partnerská shoda: Štír a Váhy shoda: 6,5/10
Svým způsobem jde o špatně slučitelnou dvojici. Přesto spolu umí dobře žít. Váhy působí hodně vzdušně, mají přátelskou a sympatickou povahu, kdežto Štír má rád tajemství a většinou příliš mluvný není. Oba dva ale mají silné erotické založení, v ložnici si dobře rozumějí a chápou svoje potřeby. Štír chce často Váhy donutit, aby si sebe více vážily a cenily si svých schopností.

O1010

26. prosince 2012 v 15:48 | ♫Terug♫
Partnerská shoda: Váhy a Váhy shoda: 8/10
Tito dva lidé si velmi dobře rozumí. Po většinu času jsou hodně milí, přátelští a společenští. Oba mají rádi harmonii a příjemnou atmosféru. Občas dokážou být velmi nepříjemní, ale netrvá to dlouho. Vidí si přesto navzájem dost dobře do svých karet a dokážou rozpoznat různé afekty toho druhého. Umí si ale vážit vzájemné pohody, tolerance a schopnosti probírat cokoliv je napadne. Špatný je jejich vzájemný sklon k lenosti a pohodlnosti, ale na druhou stranu mají dostatečnou ctižádostivost, aby se se vším dobře a přehledně vyrovnali. Okolí je má většinou hodně rádo, sami potřebují mít fungující vztahy.

O0912

26. prosince 2012 v 15:47 | ♫Terug♫
Partnerská shoda: Střelec a Panna shoda: 5,5/10
Tady jde o dvě osoby, které v životě vyhledávají něco úplně jiného. Panna má smysl pro praktičnost a účinnou pomoc druhým lidem. Vyžaduje pravidelnost, spolehlivost a solidnost. Střelec je naopak dobrodruh, který se chce usadit až ve vyšším věku. Často jde o panovačného chaotika, aspoň Panna ho tak vnímá. Ale právě proto mu Panna může vytvořit pevné zázemí, pokud se mají opravdu rádi a rozumí si. Panna oceňuje Střelcovu oblíbenost a široké srdce, Střelec zase její upřímnost a opravdovost. Můžou se dobře doplňovat a ve vyšším věku ocenit své dobré postavení, které si ale oba vybudovali úplně jinak.

O0911

26. prosince 2012 v 15:47 | ♫Terug♫
Partnerská shoda: Štír a Panna shoda: 7,5/10
Panna je velmi čistotná a pořádkumilovná, kdežto Štír má rád věci na svých místech. Přesto se tito dva lidé můžou mít rádi. Štír totiž dokáže v Pannách probudit skrytý oheň a uspokojit jejich fyzické a psychické potřeby. V erotické oblasti si porozumí poměrně brzy a hluboce. Panny silný a výrazný magnetizmus Štíra vnímají, ale občas jeho mystické založení nechápou dost jasně. Štír má rád panenskou jednoduchost, ale zároveň uznává inteligenci a pracovitost. Ocení pěkné domácí prostředí. Dokáže jim být pevnou oporou života. Panny umí tolerovat i jejich výbuchy hněvu, protože sami používají výraznou kritičnost.

O0910

26. prosince 2012 v 15:47 | ♫Terug♫
Partnerská shoda: Váhy a Panna shoda: 7/10
Panna patří mezi aktivní, inteligentní a praktické lidi, kteří milují uklízení a pořádek. Mají většinou o všechno dobře postaráno. Váhy jsou přátelské a plné vtipu, ale taky dost pohodlné a někdy i líné. Proto je musí Panny často popohánět a popisovat jim, kde a jak mají nepořádek. Jinak ale Váhy jsou poměrně pracovité, jen se u nich pravidelně střídají nálady, s čímž se Panny musí umět smířit. Oba mají smysl pro skromnou romantiku a vzájemnou důvěrnost, kterou jsou schopni doma intimně projevovat. Na Váhy i Panny se nesmí zhurta, vše musí pomalu vyplynout. Jako pár jsou tedy poměrně vhodní, hodně často vytvářejí dvojice.

O0909

26. prosince 2012 v 15:47 | ♫Terug♫
Partnerská shoda: Panna a Panna shoda: 8/10
Tyto dvě skromné osoby si rozumějí. Naleznou se nejspíš v práci jako kolegové nebo na úřadě, jako účetní. Oba získali praktický talent a sklon k malým a roztomilým drobnostem. Svůj byt mají vybavený se vkusem a spoustou užitečných věcí. I když patří mezi typické městské lidi, oba našli zálibu v přírodě. Určitě chovají nějaké zvíře, ke kterému mají silný vztah. Teprve, až je dopracováno, uklizeno a vyčištěno, sednou si a společně čtou, poslouchají rádio nebo debatují. Jako lidé se mají rádi, ale ne vždy to navenek jasně projeví. Jejich spokojený pejsek nebo kočička o tom ale sami svědčí.